Nr katalogowy: 155

Fedor Ivanovich RERBERG (1865-1938)

Nr katalogowy: 155

W promieniach słońca, 1903

olej, płótno; 47 x 42,5 cm;
sygn. p. d. cyrylicą: F. R. 1903