Nr katalogowy: 1110

Władysław STAPIŃSKI (1897-1943)

Nr katalogowy: 1110

Kapliczka w górach

olej, tektura, 24,5 x 36 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: STAPIŃSKI
Cena sprzedaży 2 000 zł