Nr katalogowy: 1105

S. UKRAINCEW (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 1105

Pejzaż, 1915

olej, płótno; 32,5 x 51,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: cyrylicą