wystawa przedaukcyjna:
19.08.2019 (czwartek): 11:00 - 19:00
20.09.2019 (piątek): 11:00 - 19:00
21.09.2019 (sobota): 12:00 - 15:00
23.09.2019 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
24.09.2019 (wtorek): 11:00 - 14:00
Aukcja będzie przeprowadzona w dwóch turach!!!!
regulamin aukcji wyprzedażowej
Waleria Matelska: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl
Christoph WEIGEL (1654-1725)
Nr katalogowy131
sygn. na płycie u dołu: Chr: Weigel excudit.
Johan Martin BERNIGEROTH (1713-1767)
Nr katalogowy133
sygn. i dat. l. d. na płycie: Beringeroth fecit 1746.
Stanisław OSTOJA - CHROSTOWSKI (1897-1947)
Nr katalogowy135
Na odwrocie oprawy przedwojenna autorska kartka wystawowa, z informacjami ręcznie wpisanymi.
Ignaz EPPER (1892-1969)
Nr katalogowy137
Pochodzi z czasopisma "Genius" 1919 vol. 1.
F. B. LORIEUX (przełom XVIII i XIX W., Paryż)
Nr katalogowy139
miedzioryt, papier; 21,6 x 13,5 cm;
Karl Heinrich BEICHLING (1803-1876)
Nr katalogowy141
sygn. p. d.: Gest. v. Beichling;
Herman WEYEN (ok. 1620-1672)
Nr katalogowy143
sygn. na płycie: Herman Weyen excudit.
Jewgenij PUTJATIN (ur. 1852)
Nr katalogowy145
sygn. na płycie l. d.: E. Putjatin (cyrylicą) 18.5 /I. 84.
Emmanuel J. N. DE GHENDT (1738-1815)
Nr katalogowy147
sygn. na płycie p. d.: de Ghendt s.c.;
Monogramista M. P. S.
Nr katalogowy149
sygn. p. d.: M. P. S.;
Karl DAHL (1869-1942)
Nr katalogowy151
sygn. na kamieniu p. d.: K. Dahl /Danzig.
Louis Charles RUOTTE (1754-1806)
Nr katalogowy153
miedzioryt punktowy, papier; 46 x 32 cm;
Franciszek HAYDER (1905-1994)
Nr katalogowy155
sygn. ołówkiem pod płytą p. d.: FHayder,
Stefania DRETLER-FLIN (1909-1994)
Nr katalogowy157
odbitka 5 /10
Nr katalogowy159
sygn. p. d. ołówkiem pod płytą;
Niezidentyfikowany malarz
Nr katalogowy161
sygn. p. d. nieczytelna;
BORMANN ?
Nr katalogowy163
sygn. i dat. p. d.: Bormann / d. 18.9.40;
Nieustalony rysownik, Anglia, połowa XIX W.
Nr katalogowy165
u dołu: Ilunstrated London News N° 489 Vol. XVIII, May 31 ? ? 1851.
167
G. PIASKOWSKI
Nr katalogowy169
sygn. p. d.: G. Piaskowski.
Niezidentyfikowany malarz
Nr katalogowy171
Niezidentyfikowany malarz
Nr katalogowy173
Malarz nieokreślony
Nr katalogowy175
sygn. p. d. - nieczytelna.