Niezidentyfikowany malarz
Nr katalogowy: 161
Ruiny
akwaforta, sucha igłą, papier; 20,5 x 30 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d. nieczytelna;
sygn. p. d. nieczytelna;