wystawa przedaukcyjna:
19.08.2019 (czwartek): 11:00 - 19:00
20.09.2019 (piątek): 11:00 - 19:00
21.09.2019 (sobota): 12:00 - 15:00
23.09.2019 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
24.09.2019 (wtorek): 11:00 - 14:00
Aukcja będzie przeprowadzona w dwóch turach!!!!
regulamin aukcji wyprzedażowej
Waleria Matelska: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl
853
na spodzie kołnierza oznaczenia nieczytelne.
855
- trzy noże: metal, srebro pr. 13; dług. 18,7 cm;
857
- świecznik jednoświecowy kolumnowy: cyna; wys. 23 cm; drobne zadrapania stopy.
859
sygn. l. d.: monogram wiązany TH..
863
sygn. na boku trzonków: A. B. D. ALP;
865
pęknięcie podstawy jednego z rogów, brak kluczyka, niekompletna dekoracja metalowa.
867
- kinkiety: żelazo; wys. 31,7 cm.
869
871
kołnierz jednej z amfor był naprawiany.
873
polichromia mocno zniszczona.
875
- puzderko: blacha mosiężna, tkanina obiciowa; wys. 8 cm.
877
trzy kubki niesygn; jeden sygn.: J. G. / N; drugi sygn.: F. & M. / N.
883
889
górna część dzbanów zdejmowana.
891
Chiny, XX w.
Wytwórnia mebli GIĘTOBUK
Nr katalogowy902
sygn. na spodzie siedzisk;