Nr katalogowy: 178

Leonard PĘKALSKI (1896-1944)

Nr katalogowy: 178

Odpoczynek, 1932

akwarela, kartonie naklejonym na tekturę; 23 x 31 cm;
sygn. pośrodku: Leonard Pękalski 32.