Nr katalogowy: 140

Karl Heinrich BEICHLING (1803-1876)

Nr katalogowy: 140

Campo Vaccino in Rom, 1836

wg obrazu Moritza GESCHEIDTA (czynny w l.30.XIX w.)
litografia, papier; 12 x 14 cm;