Karl Heinrich BEICHLING (1803-1876)
Nr katalogowy: 140
Campo Vaccino in Rom, 1836
wg obrazu Moritza GESCHEIDTA (czynny w l.30.XIX w.)
litografia, papier; 12 x 14 cm;