wystawa przedaukcyjna:
19.08.2019 (czwartek): 11:00 - 19:00
20.09.2019 (piątek): 11:00 - 19:00
21.09.2019 (sobota): 12:00 - 15:00
23.09.2019 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
24.09.2019 (wtorek): 11:00 - 14:00
Aukcja będzie przeprowadzona w dwóch turach!!!!
regulamin aukcji wyprzedażowej
Waleria Matelska: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl
305
nakład 300 egz;
Raya SORKINE (ur. 1936)
Nr katalogowy307
sygn. p. d.: ołówkiem: Raya;
Jerzy URBANOWICZ (1924-1968)
Nr katalogowy309
sygn. p. d.: J. Urbanowicz;
Stanisław DAWSKI (1905-1990)
Nr katalogowy311
sygn. ołówkiem p. d: Dawski.
A. KORDECKA
Nr katalogowy313
u dołu: ZE ZBIORÓW TUL. R. P., WYK. A. KORDECKA. KURPIE.
315
sygn. p. d. ołówkiem nieczytelna.
Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)
Nr katalogowy317
sygn. i dat. l. d.: Franciszek Maśluszczak 2000.
Zdzisław LACHUR (1920-2007)
Nr katalogowy319
sygn. i dat. l. d.: ZLACHUR 91.
Agnes BACZYŃSKA-SIELSKA (ur. 1942)
Nr katalogowy321
sygn. i dat. p. d. monogramem wiązanym: ABS;
Bronisław BEDNARZ
Nr katalogowy323
A. PROB
Nr katalogowy325
sygn. i dat. p. d.: A. PROB / 95;
Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)
Nr katalogowy327
sygn. l. d.: monogram wiązany artysty;
Antoni GRABARZ (1904-1965)
Nr katalogowy329
sygn. p. d.: Grabarz / 64.
REINDERS
Nr katalogowy331
sygn. p. d.: REINDERS.
Iwan KULIK (ur. 1959)
Nr katalogowy335
sygn. l. d.: I Kulik / 2003;
Pierre-Jules MÉNE (1810-1879)
Nr katalogowy401
Francja, oryginał 1846; odlew XX w.
403
na spodzie napis ołówkiem: KŁUSOWNIK / ZAKOPANE-30.
605
Czechy.
607
- paterka: szkło miodowe, w partii dekoracji matowione; wys. 6 cm, średn. 27 cm;