Nr katalogowy: 147

Emmanuel J. N. DE GHENDT (1738-1815)

Nr katalogowy: 147

Ricodin-Ricodon (ilustracja do książki)

miedzioryt, akwaforta, papier; 14 x 8 cm;
sygn. na płycie p. d.: de Ghendt s.c.;