Emmanuel J. N. DE GHENDT (1738-1815)
Nr katalogowy: 147
Ricodin-Ricodon (ilustracja do książki)
miedzioryt, akwaforta, papier; 14 x 8 cm;
sygn. na płycie p. d.: de Ghendt s.c.;