Nr katalogowy: 151

Karl DAHL (1869-1942)

Nr katalogowy: 151

Stary żuraw w Gdańsku, początek XX w.

litografia, papier; 32,5 x 23,5 cm;
sygn. na kamieniu p. d.: K. Dahl /Danzig.