Nr katalogowy: 143

Herman WEYEN (ok. 1620-1672)

Nr katalogowy: 143

Surrexit Chrystus ...

akwaforta, papier; 9 x 13,5 cm;
sygn. na płycie: Herman Weyen excudit.