Franciszek HAYDER (1905-1994)
Nr katalogowy: 155
Akt, 1932 - odbitka późniejsza
akwaforta, papier; 12 x 15 cm na arkuszu 22 x 26 cm;
sygn. ołówkiem pod płytą p. d.: FHayder,