Niezidentyfikowany grafik niemiecki
Nr katalogowy: 136
Lange Brücke-Danzig (Długi Most nad Motławą z bramami wodnymi i Żurawiem), lata 20. XX w.
akwaforta kolorowana gwaszem, papier; 24 x 31 cm;
sygn. pod płytą: u dołu z prawej nieczytelna sygnatura; z lewej: Lange Brücke-Danzig / Original Radierung,