Paweł Stefan KALIŃSKI (1892-1948)
Nr katalogowy: 172
Tatry - Murań o zachodzie słońca, 1939
akwarela, papier; 32,5 x 40,5 cm (w świetle oprawy).
sygn. p. d.: Kaliński / 39
sygn. p. d.: Kaliński / 39