Nr katalogowy: 172

Paweł Stefan KALIŃSKI (1892-1948)

Nr katalogowy: 172

Tatry - Murań o zachodzie słońca, 1939

akwarela, papier; 32,5 x 40,5 cm (w świetle oprawy).
sygn. p. d.: Kaliński / 39