Nr katalogowy: 131

Christoph WEIGEL (1654-1725)

Nr katalogowy: 131

Eques Discipline seu Aquilae Candidae, 1691

akwaforta, akwarela, papier żeberkowy; 16 x 10 cm;
sygn. na płycie u dołu: Chr: Weigel excudit.