Christoph WEIGEL (1654-1725)
Nr katalogowy: 131
Eques Discipline seu Aquilae Candidae, 1691
akwaforta, akwarela, papier żeberkowy; 16 x 10 cm;
sygn. na płycie u dołu: Chr: Weigel excudit.