wystawa przedaukcyjna:
19.08.2019 (czwartek): 11:00 - 19:00
20.09.2019 (piątek): 11:00 - 19:00
21.09.2019 (sobota): 12:00 - 15:00
23.09.2019 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
24.09.2019 (wtorek): 11:00 - 14:00
Aukcja będzie przeprowadzona w dwóch turach!!!!
regulamin aukcji wyprzedażowej
Waleria Matelska: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl
Porcelana WAŁBRZYCH - CARL TIELSCH
Nr katalogowy661
sygn. błękitem na spodzie: [orzeł w koronie i z berłem] / C. T..
Porcelana ĆMIELÓW (okres Druckiego-Lubeckiego)
Nr katalogowy663
oznaczenie na spodzie: wycisk w masie litera C w trójkącie.
665
- wazonik ozdobiony reliefem wisienek: wys. 18 cm;
Porcelana FÜRSTENBERG
Nr katalogowy667
sygn. kobaltem na wewnętrznej stronie stopy;
Porcelana MIŚNIA
Nr katalogowy669
sygn. błękitem na spodzie: dwa skrzyżowane miecze i gwiazdka poniżej;
Porcelana MIŚNIA
Nr katalogowy671
sygn. kobaltem na spodzie: dwa miecze [dwukrotnie przeszlifowane].
Twórca nieokreślony - AR [Augustus Rex - naśladownictwo]
Nr katalogowy673
sygn. kobaltem podszkliwnym na spodzie: AR [Augustus Rex].
Porcelana MIŚNIA
Nr katalogowy675
sygn. kobaltem na spodzie: para skrzyżowanych mieczy z kropka między ostrzami.
ROSENTHAL KERAMIK
Nr katalogowy681
sygn. błękitem na spodzie.
683
sygn. na spodzie czerwienią.
Albert BLANCHET
Nr katalogowy685
sygn. na odwrocie.
H. BEQUET
Nr katalogowy687
na spodzie nalepka: H. Bequet / Fait main . Hand made / Handwerk / Made in Belgium.
689
Czechosłowacja?
702
- dzban do kawy: plater; wys. całk. 26,5 cm; sygn. na spodzie;
704
- paterka (Niemcy, 2 ćw. XX w.): plater na mosiądzu, wys. 4,5 cm, dług. 26,2 cm, szer. 19,2 cm.
706
- zagaszacz do świec: cyna, drewno; dług. 22,5 cm;
708
oznaczenia na spodzie: 3 / WARSZAWA / FRAGET / PLAQUE.
710
cechy na cokoliku nieczytelne.
Firma J. FRAGET
Nr katalogowy712
sygn. na spodzie: WARSZAWA / FRAGET / PLAQUE.
WMF (Württembergische Metallwarenfabrik)
Nr katalogowy714
sygn. na jednej z nóżek oraz koło sygn. litera: N.
716
na spodzie: LAVORAZIONE / A MANO / OLR.
Firma J. Fraget
Nr katalogowy718
sygn. na spodzie: WARSZAWA / FRAGET / PLAQUE / N.