Nr katalogowy: 160

Niezidentyfikowany malarz

Nr katalogowy: 160

Kaktusy, 1929

litografia, papier; 39,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: 1929 / BN.