wystawa przedaukcyjna:
19.08.2019 (czwartek): 11:00 - 19:00
20.09.2019 (piątek): 11:00 - 19:00
21.09.2019 (sobota): 12:00 - 15:00
23.09.2019 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
24.09.2019 (wtorek): 11:00 - 14:00
Aukcja będzie przeprowadzona w dwóch turach!!!!
regulamin aukcji wyprzedażowej
Waleria Matelska: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl
720
oznaczenia na spodzie: w prostokącie: R, [gwiazdka], M, 12.
726
sygn. jeden świecznik, sygn. nieczytelna;
730
brak wkładu szklanego.
736
oznaczeni na jednej pokrywce:. E. P. N. S.
Fabryka J. FRAGET
Nr katalogowy740
sygn. na uchwycie.
Firma J. FRAGET
Nr katalogowy742
sygn. na spodzie;
744
Austro-Węgry.
746
u boku stopy cecha probiercza.
748
- koszyczek ażurowy z personifikacjami malarstwa, rzeźby, muzyki i architektury: srebro cechowane; wys. całk. 13 cm, waga: 130 g;
750
Okres międzywojenny.
752
Monogramista LR
Nr katalogowy754
- chochla z monogramem wiązanym PS: srebro pr. 12; dług. 32,5 cm, waga 142 g; na trzonku cechy: Kollmar, 12;
K. HOFFMANN
Nr katalogowy756
sygn. na odwrocie uchwytu: KHoffmann; tam że cecha srebra, oraz datowanie: 1856.
758
solniczki dociążane.
760
cechowanie na trzonku;
Warszawa, RADKE?
Nr katalogowy762
sygn., cechowana i dat. na spodzie czaszy: RADKE / C11 / 19[8]74, 84.
801
bez kluczyka.