Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

312
Kobieta, 1993 serigrafia, papier; 46 x 33,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. wzdłuż lewej krawędzi u góry: II/4/50 JERZY NOWOSIELSKI 93 (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

313
Akt, 1993 serigrafia, papier; 44,7 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JERZY NOWOSIELSKI 93 II/13/50 (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Tadeusz BRZOZOWSKI (1918-1987)

314
Projekt kostiumu tusz, akwarela, papier; 25,5 x 19,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 3 200 zł

315
Projekt kostiumu tusz, akwarela, papier; 25,5 x 20 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

1301
Monotypia +, 2011 monotypia, papier; 61,5 x 48 cm (wymiar arkusza), 45,5 x 34 cm (wymiar kompozycji);
poniżej opis ołówkiem: "Monotypia +" 1/1 (A.P.) 2011 Henryk Płóciennik
Cena wywoławcza. 2 400 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

1302
Uroki morza autocynkografia, 61 x 46,5 cm (cały arkusz);
u dołu napis autorski ołówkiem: "Uroki morza" Epr. dort. autocynkografia 1988. (A.P.) H. Płóciennik
Cena wywoławcza. 1 100 zł

Marian MICHALIK (1947 - 1997)

1303
Cisza o zmierzchu serigrafia barwna, papier, 40 x 48,5 cm (wymiar odbitki),
43,5 x 52,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 800 zł

Paweł WEINREB (ur. 1978)

1304
Bez tytułu litografia barwna, papier, 70 x 50 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: WEINREB 2015 (ołówkiem); nr odbitki l. d.: E/A (ołówkiem);
Cena wywoławcza. 900 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

1305
Monotypia +, 2012 monotypia, papier; 60 x 46,5 cm (wymiar papieru),
44 x 32 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

401
Akt długopis, flamaster, ołówek, akwarela, papier; karton; 36 x 47,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. Płóciennik
Cena wywoławcza. 1 900 zł
Cena sprzedaży 1 900 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

402
Portret, 1998 technika własna, papier; 37,5 x 27 cm;
sygn. u dołu: H. Płóciennik / 1998
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

403
Erotyk - akt miłosny, 1943 pastel, papier; 14 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: 1943 SZ (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 5 500 zł
Cena sprzedaży 8 500 zł

Jerzy LUBAŃSKI (1925-2005)

404
Odpoczynek, 1978 gwasz, karton, 73 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: LUBAŃSKI / 1978;
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Jerzy LUBAŃSKI (1925-2005)

405
Martwa natura, 1978 gwasz, karton, 73,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. pośrodku u dołu: LUBAŃSKI 1978
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Marian BOGUSZ (1920-1980)

406
W 2, 1960 akwarela, gwasz, tusz, papier; 22 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: MBogusz 60, napis l. d.: W2
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Marek OBERLANDER (1922-1978)

407
Nice, 1967 akwarela, gwasz, tusz, papier; 48,5 x 63,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opis p. d.: m. oberlander 1967 nice
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Władysław JACKIEWICZ (1924-2016)

408
Akt, 1984 olej, płótno; 80 x 60 cm;
p. d. opis: Jack 84, l. d. opis: Leonowi - Wadik / 27. IX. 88;
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

409
Akt, 1975 olej, płótno; 70 x 50 cm;
na odwrocie opis autorski, sygn. i dat.: IX 1975 / JERZY NOWOSIELSKI
Cena wywoławcza. 110 000 zł

Karol WIECZOREK (ur. 1949)

410
Dziewczynka z czerwonym kwiatem, 1976 olej, płótno; 50,5 x 70 cm;
sygn. l. d.: Karol Wieczorek 76
Cena wywoławcza. 4 800 zł

Radwan PĄKOWSKI (1932-1992)

411
Na początku olej, płótno; 81 x 100 cm;
sygn. p. g.: R.P / EA;
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

412
Salome z głową Jana Chrzciciela, 1974 olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: Kiejstut Bereźnicki / KBereźnicki / Salome . 1974.
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Piotr FIRLEJ (1911-1982)

413
Kompozycja XII, ok. 1966 olej, płótno; 47,5 x 62 cm;
sygn. na odwrocie: A.P. Firlej 73
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Zbigniew TYMOSZEWSKI (1924-1963)

414
Kompozycja brązowa olej, płótno; 63 x 39 cm;
sygn. p. d.: Z. TYMOSZEWSKI
Cena wywoławcza. 6 500 zł
Cena oferowana 6 000 zł

Eugeniusz GEPPERT (1890-1979)

415
Kompozycja, lata 60. XX w. olej, płótno; 93 x 74 cm;
sygn.. p. d.: Eugeniusz Geppert
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921-2016)

416
Październik, 1965 olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. p. d.: J. Kraupe
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Jan CYBIS (1897-1972)

417
Kwiaty w zielonym naczyniu, 1948-1962 olej, płótno; 41 x 52 cm;
sygn. l. d.: J. Cybis
Cena wywoławcza. 34 000 zł

Tadeusz Gustaw WIKTOR (ur. 1946)

418
Etiuda obrotowa olej, płótno; 57 x 64 cm;
opis autorski na odwrocie: TADEUSZ G. WIKTOR/ z cyklu: Etiudy obrotowe/ ETIUDA OBROTOWA/ - olej
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Witold ABAKO (ur. 1958)

419
N. D. 6, 2016 akryl, płótno; 90 x 90 cm;
sygn. l. g.: ABAKO '16
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

420
Plac Zamkowy w Warszawie, 2015 olej, płótno; 81 x 65 cm
sygn. p. d.: 2015/ E. DWURNIK
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)

421
Kompozycja, 1968 technika własna, collage, płyta; 100 x 33 cm;
sygn. i dat. u dołu: 68 / W. Popielarczyk
Cena wywoławcza. 2 900 zł

Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)

422
To już koniec lata, 2003 olej, płótno; 65 x 92 cm;
sygn., i dat. na odwrocie: Juliusz Narzyński / 2003
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Max HEXER - Jerzy TRUSZKOWSKI (ur. 1961)

423
Twin [11] [T] Errors, 2001 olej, płótno; 70 x 120 cm;
sygn., dat. i opis. p. d.: SERIES / 2001 oraz Max Hexer / Pictosopher
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Hanna KARASIŃSKA-EBERHARDT (ur. 1964)

1401
Nieloty olej, technika własna, płótno; 120 x 90 cm;
sygn. p. d.: hanka;
Cena wywoławcza. 1 200 zł
Cena oferowana 900 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

1402
Portret, 1998 technika własna, papier, 45 x 31 cm;
sygn. p. d.: H. Płóciennik 1998 (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Władysław POPIELARCZYK (1925 - 1987)

1403
We wnętrzu olej, płyta, 49 x 66 cm;
sygn. na odwrocie: W. Popielarczyk 63
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Wiesław KOZUB

1404
Twarze "nie z tego świata", 2011 olej, płyta; 50,5 x 37,5 cm;
sygn. p. d.: WKozub
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Andrzej KRAJEWSKI (ur. 1933)

1405
Spacer - wersja kubizująca olej, płótno; 61 x 74 cm;
p. d. opis: A Krajewski (słaboczytelnie)
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Andrzej JAŁOWIŃSKI (ur. 1981)

1406
Tryptyk olej, tektura; 50 x 70 cm (każdy);
każda praca sygnowana l. d.: A Jałowiński
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Janusz STRZAŁECKI (1902-1983)

1407
Nowy Sącz olej, tektura; 31 x 35 cm;
sygn. p. d.: Jast
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Tadeusz WLAZŁO (1923-2003)

1408
Robotnik olej, płótno; 73 X 60 cm;
sygn. na odwrocie: TADEUSZ / WLAZŁO / 1980
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Janina GARYCKA (1920-1997)

1409
Pejzaż fantastyczny olej, płótno, 48 x 43 cm;
sygn. p. d.: JGarycka;
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Edward KUŚNIERZ (1903-1992)

1410
Grający na gitarze, ok. 1960 olej, płótno,
52,5 x 63 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

501
Paw drewno, wys. 107 cm;
sygn z boku: JRRapp
Cena wywoławcza. 1 800 zł

WOŹNICKI (XX w.)

502
Akt kobiety, 1999 gips patynowany, wys 28 cm;
sygn. na podstawie: WOŹNICKI 99
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Tadeusz ZIELIŃSKI (XX w.)

503
Postać gips, wys. 42 cm;
sygn.: TZ
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Stefan KRYGIER (1923-1997)

504
Totem - płaskorzeźba drewno, 128,5 x 13 cm
Cena wywoławcza. 7 600 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

505
Relief, 1960 metal, płyta MDF,
88 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 130 000 zł
Cena oferowana 115 000 zł

601
Wazon szkło przeźroczyste, zielonkawe; wys. 15 cm;
sygn. na spodzie: Moser 1957
Cena wywoławcza. 800 zł