Nr katalogowy: 407

Marek OBERLANDER (1922-1978)

Nr katalogowy: 407

Nice, 1967

akwarela, gwasz, tusz, papier; 48,5 x 63,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opis p. d.: m. oberlander 1967 nice