Nr katalogowy: 423

Max HEXER - Jerzy TRUSZKOWSKI (ur. 1961)

Nr katalogowy: 423

Twin [11] [T] Errors, 2001

olej, płótno; 70 x 120 cm;
sygn., dat. i opis. p. d.: SERIES / 2001 oraz Max Hexer / Pictosopher