Nr katalogowy: 414

Zbigniew TYMOSZEWSKI (1924-1963)

Nr katalogowy: 414

Kompozycja brązowa

olej, płótno; 63 x 39 cm;
sygn. p. d.: Z. TYMOSZEWSKI
Cena oferowana 6 000 zł