Nr katalogowy: 406

Marian BOGUSZ (1920-1980)

Nr katalogowy: 406

W 2, 1960

akwarela, gwasz, tusz, papier; 22 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: MBogusz 60, napis l. d.: W2