Nr katalogowy: 408

Władysław JACKIEWICZ (1924-2016)

Nr katalogowy: 408

Akt, 1984

olej, płótno; 80 x 60 cm;
p. d. opis: Jack 84, l. d. opis: Leonowi - Wadik / 27. IX. 88;