Nr katalogowy: 421

Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)

Nr katalogowy: 421

Kompozycja, 1968

technika własna, collage, płyta; 100 x 33 cm;
sygn. i dat. u dołu: 68 / W. Popielarczyk