Nr katalogowy: 418

Tadeusz Gustaw WIKTOR (ur. 1946)

Nr katalogowy: 418

Etiuda obrotowa

olej, płótno; 57 x 64 cm;
opis autorski na odwrocie: TADEUSZ G. WIKTOR/ z cyklu: Etiudy obrotowe/ ETIUDA OBROTOWA/ - olej