Nr katalogowy: 422

Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)

Nr katalogowy: 422

To już koniec lata, 2003

olej, płótno; 65 x 92 cm;
sygn., i dat. na odwrocie: Juliusz Narzyński / 2003