Nr katalogowy: 1304

Paweł WEINREB (ur. 1978)

Nr katalogowy: 1304

Bez tytułu

litografia barwna, papier, 70 x 50 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: WEINREB 2015 (ołówkiem); nr odbitki l. d.: E/A (ołówkiem);