Nr katalogowy: 415

Eugeniusz GEPPERT (1890-1979)

Nr katalogowy: 415

Kompozycja, lata 60. XX w.

olej, płótno; 93 x 74 cm;
sygn.. p. d.: Eugeniusz Geppert