Nr katalogowy: 401

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

Nr katalogowy: 401

Akt

długopis, flamaster, ołówek, akwarela, papier; karton; 36 x 47,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. Płóciennik
Cena sprzedaży 1 900 zł