Nr katalogowy: 413

Piotr FIRLEJ (1911-1982)

Nr katalogowy: 413

Kompozycja XII, ok. 1966

olej, płótno; 47,5 x 62 cm;
sygn. na odwrocie: A.P. Firlej 73