Nr katalogowy: 420

Edward DWURNIK (ur. 1943)

Nr katalogowy: 420

Plac Zamkowy w Warszawie, 2015

olej, płótno; 81 x 65 cm
sygn. p. d.: 2015/ E. DWURNIK