Nr katalogowy: 1406

Andrzej JAŁOWIŃSKI (ur. 1981)

Nr katalogowy: 1406

Tryptyk

olej, tektura; 50 x 70 cm (każdy);
każda praca sygnowana l. d.: A Jałowiński