Nr katalogowy: 1401

Hanna KARASIŃSKA-EBERHARDT (ur. 1964)

Nr katalogowy: 1401

Nieloty

olej, technika własna, płótno; 120 x 90 cm;
sygn. p. d.: hanka;
Cena oferowana 900 zł