Nr katalogowy: 412

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

Nr katalogowy: 412

Salome z głową Jana Chrzciciela, 1974

olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: Kiejstut Bereźnicki / KBereźnicki / Salome . 1974.