Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy126
Wspólny los, 1967
olej, płyta; 59 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: 1967 / Wlastimil / Hofman;
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy127
Wiosna, 1924
olej, tektura; 24 x 33,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wlastimil Hofman 1924
Cena wywoławcza.
3 500 zł
2 900 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy128
Stary człowiek z kilofem, 1921
olej, tektura; 33,5 x 36,2 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Wlastimil Hofman 1921
Cena wywoławcza.
17 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy129
Dwie główki dziewczęce z kapliczką w tle
olej, tektura; 34 x48,5 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil / Hofman
Cena wywoławcza.
20 000 zł
22 000 zł
Władysław MALECKI (1836-1900)
Nr katalogowy130
Przed dworem, ok. 1890
olej, tektura; 13,7 x 21,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Wł. Malecki
sygn. l. d.: Wł. Malecki
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Malarz nieokreślony (XX w.)
Nr katalogowy132
Domy
olej, tektura; 34 x 49 cm;
na odwrocie autorska dedykacja cyrylicą
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)
Nr katalogowy134
Kobieta z gronostajem, 1904
olej, sklejka; 44 x 53 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Malczewski 1904
Cena wywoławcza.
250 000 zł
Max HANEMAN (1882-1944?)
Nr katalogowy136
Kasprowy Wierch, 1937
olej, tektura; 33 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: M. Haneman 1937;
sygn. l. d.: M. Haneman 1937;
Cena wywoławcza.
4 000 zł
3 800 zł
Roman BRATKOWSKI (1869-1954)
Nr katalogowy137
Kapliczka
olej, deska; 20 x 11,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1889 / RBratkowski
Cena wywoławcza.
1 200 zł
2 200 zł
Joachim WEINGART (1895-1942)
Nr katalogowy138
Pejzaż
olej, tektura; 53,5 x 64 cm;
sygn. l. d.: Weingart;
sygn. l. d.: Weingart;
Cena wywoławcza.
26 000 zł
Antoni DE BRADE (1887-1973)
Nr katalogowy140
Łodzie
olej, płótno naklejone na tekturę; 30 x 39,5 cm;
sygn. p. d.: A. DE BRADE
sygn. p. d.: A. DE BRADE
Cena wywoławcza.
2 000 zł
2 000 zł
Stanisław ŻUKOWSKI (1873-1944)
Nr katalogowy142
Pejzaż z rzeką - Podorosk, 1937
olej, tektura; 17 x 23,3 cm;
sygn. l. d.: S. Żukowski
sygn. l. d.: S. Żukowski
Cena wywoławcza.
18 000 zł
15 000 zł
Stefan CHMIEL (1888-1978)
Nr katalogowy144
W kuchni, 1940
Kopia obrazu Franciszka Ejsmonda (1859-1931)
olej, deska; 21 x 28 cm;
olej, deska; 21 x 28 cm;
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Alfred WIERUSZ-KOWALSKI (1849-1915)
Nr katalogowy146
Przed meczetem, po 1903
olej, płótno; 47,5 x 61,5 cm;
sygn. l. d.: A Wierusz Kowalski
Cena wywoławcza.
250 000 zł
Nr katalogowy148
Stogi z Kalwarii
olej, płótno; 44 x 59 cm;
sygn. p. d.: WW / 1906
sygn. p. d.: WW / 1906
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Iwan TRUSZ (1869-1940)
Nr katalogowy150
Zakola Dniepru
olej, płótno dublowane, 37,5 x 46,5 cm;
sygn. p. d.: I. Trusz;
sygn. p. d.: I. Trusz;
Cena wywoławcza.
32 000 zł
Dorota SEYDENMANN (1902-1942)
Nr katalogowy152
Lato, 1930
olej, płótno; 45 x 56 cm;
sygn. i dat. p. d.: D. Seydenmann / 1930
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Władysław CZACHÓRSKI (1850-1911)
Nr katalogowy155
Portret Marii z Popielów Godlewskiej, 1880
olej, płótno; 140 x 94 cm (w świetle ramy)
sygn. l. d.: Czachórski / Grabowczyk 1880
Cena wywoławcza.
500 000 zł
Malarz nieokreślony, ok. poł. XIX w.
Nr katalogowy156
Portret damy
olej, płótno dublowane, 23 x 17,5 cm;
na odwrocie napis wtórny: Marszałkiewicz
Cena wywoławcza.
5 000 zł
4 800 zł
Stanisław SZWARC (1880-1953)
Nr katalogowy157
Portret damy
olej, płótno; 93 x 75,5cm;
sygn. p. d.: St. Szwarc
sygn. p. d.: St. Szwarc
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Jacques Matthias SCHENKER (1854-1927)
Nr katalogowy159
Pejzaż
olej, płótno; 79 x 98 cm;
sygn. l. d.: J Schenker
sygn. l. d.: J Schenker
Cena wywoławcza.
3 000 zł
3 000 zł
Nr katalogowy161
Bramka przy domu, 1906
olej, tektura; 12,6 x 21 cm;
sygn. l. d.: WW;
sygn. l. d.: WW;
Cena wywoławcza.
11 500 zł
9 500 zł
Iwan TRUSZ (1869-1940)
Nr katalogowy163
Pejzaż ze skałami - szkic
olej, tektura; 21 x 28,7 cm;
sygn. l. d.: Iw. Trusz
sygn. l. d.: Iw. Trusz
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Malarz nieokreślony polski, XVIII/XIX
Nr katalogowy165
Św. Józef z Dzieciątkiem, 1 ćw. XIX w.
olej, płótno dublowane,
73,5 x 62 cm
73,5 x 62 cm
Cena wywoławcza.
6 300 zł
Malarz flamandzki, połowa XVII w.
Nr katalogowy167
Scena historyczna
olej, płótno; 336 x 215 cm
Malarz flamandzki lub pod wpływem malarstwa
flamandzkiego, połowa XVII w.
flamandzkiego, połowa XVII w.
Cena wywoławcza.
120 000 zł
Artysta nieokreślony, XIX/ XX w.
Nr katalogowy202
Głowa młodej kobiety
brąz patynowany, kamienna podstawa;
sygn. na odwrocie: F.S. LA HMUYLDERS ?
Europa Zachodnia, 2 ćw. XX w.
Europa Zachodnia, 2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
203
Sfinks, 1921
Warszawa, odlew firmy brązowniczej
Braci Łopieńskich 1921.
Braci Łopieńskich 1921.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
1 900 zł
Henryk HOCHMAN (1881 lub 1879-1943)
Nr katalogowy204
Portret Alfreda Tramera
brąz; 36 x 27,5 cm;
sygn. z lewej, u dołu: H. Hochman.
Cena wywoławcza.
3 800 zł