Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

126
Wspólny los, 1967 olej, płyta; 59 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: 1967 / Wlastimil / Hofman;
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

127
Wiosna, 1924 olej, tektura; 24 x 33,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wlastimil Hofman 1924
Cena wywoławcza. 3 500 zł
Cena oferowana 2 900 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

128
Stary człowiek z kilofem, 1921 olej, tektura; 33,5 x 36,2 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Wlastimil Hofman 1921
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

129
Dwie główki dziewczęce z kapliczką w tle olej, tektura; 34 x48,5 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil / Hofman
Cena wywoławcza. 20 000 zł
Cena sprzedaży 22 000 zł

Władysław MALECKI (1836-1900)

130
Przed dworem, ok. 1890 olej, tektura; 13,7 x 21,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Wł. Malecki
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Kazimierz STRZEMIŃSKI (1888-1938)

131
Wiejskie chaty, ok. 1920 olej, tektura; 19,5 x 23 cm;
na odwrocie napis: K. STRZEMIŃSKI
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Malarz nieokreślony (XX w.)

132
Domy olej, tektura; 34 x 49 cm;
na odwrocie autorska dedykacja cyrylicą
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Ludomir SLEŃDZIŃSKI (1889-1980)

133
Portret rodzinny, 1965 olej, płótno; 100 x 90 cm;
sygn. i dat. l. d. wzdłuż krawędzi:
LUDOMIR ŚLENDZIŃSKI 1965 ROK
Cena wywoławcza. 22 000 zł

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

134
Kobieta z gronostajem, 1904 olej, sklejka; 44 x 53 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Malczewski 1904
Cena wywoławcza. 250 000 zł

Stanisław PACIOREK (1889-1952)

135
Zamek w Wiśniczu zimą, ok. 1930 olej, tektura; 56,5 x 79,5 cm;
sygn. l. d.: ST. PACIOREK
Cena wywoławcza. 4 700 zł

Max HANEMAN (1882-1944?)

136
Kasprowy Wierch, 1937 olej, tektura; 33 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: M. Haneman 1937;
Cena wywoławcza. 4 000 zł
Cena oferowana 3 800 zł

Roman BRATKOWSKI (1869-1954)

137
Kapliczka olej, deska; 20 x 11,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1889 / RBratkowski
Cena wywoławcza. 1 200 zł
Cena sprzedaży 2 200 zł

Joachim WEINGART (1895-1942)

138
Pejzaż olej, tektura; 53,5 x 64 cm;
sygn. l. d.: Weingart;
Cena wywoławcza. 26 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX/XX w.

139
Statek na wzburzonym morzu olej, płótno; 71,5 x 90 cm;
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Antoni DE BRADE (1887-1973)

140
Łodzie olej, płótno naklejone na tekturę; 30 x 39,5 cm;
sygn. p. d.: A. DE BRADE
Cena wywoławcza. 2 000 zł
Cena sprzedaży 2 000 zł

Władysław FILIPIAK (1908-1976)

141
Na plaży olej, płótno; 45,5 x 51 cm;
sygn. p. d.: W. Filipiak
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Stanisław ŻUKOWSKI (1873-1944)

142
Pejzaż z rzeką - Podorosk, 1937 olej, tektura; 17 x 23,3 cm;
sygn. l. d.: S. Żukowski
Cena wywoławcza. 18 000 zł
Cena oferowana 15 000 zł

J. KONARSKI, XIX-XX w.

143
Wyjazd do miasta olej, deska; 16,5 x 26 cm;
sygn. p. d.: JKonarski
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Stefan CHMIEL (1888-1978)

144
W kuchni, 1940 Kopia obrazu Franciszka Ejsmonda (1859-1931)
olej, deska; 21 x 28 cm;
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Stanisław MASŁOWSKI (1853-1926)

145
Powrót do pałacu, 1896 olej, płótno dublowane; 64 x 115 cm;
sygn. i dat. p. d.: S.MASŁOWSKI/ 1896
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Alfred WIERUSZ-KOWALSKI (1849-1915)

146
Przed meczetem, po 1903 olej, płótno; 47,5 x 61,5 cm;
sygn. l. d.: A Wierusz Kowalski
Cena wywoławcza. 250 000 zł

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

147
Pejzaż ze snopami z okolic Radziszowa olej, tektura; 41,5 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: StKamocki;
Cena wywoławcza. 15 000 zł

148
Stogi z Kalwarii olej, płótno; 44 x 59 cm;
sygn. p. d.: WW / 1906
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Irena WEISS - ANERI (1888-1981)

149
Wczesnojesienny pejzaż - Kalwaria, 1979 olej, tektura; 43,5 x 48,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Aneri 1979.
Cena wywoławcza. 6 900 zł

Iwan TRUSZ (1869-1940)

150
Zakola Dniepru olej, płótno dublowane, 37,5 x 46,5 cm;
sygn. p. d.: I. Trusz;
Cena wywoławcza. 32 000 zł

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

151
Pastuszkowie na łące olej, płótno dublowane; 17 x 23,5 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Dorota SEYDENMANN (1902-1942)

152
Lato, 1930 olej, płótno; 45 x 56 cm;
sygn. i dat. p. d.: D. Seydenmann / 1930
Cena wywoławcza. 3 500 zł

153
Wiejskie typy, 1900 olej, płótno; 83 x 86 cm;
sygn. l. d.: St. MASŁOWSKI 900
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Władysław CZACHÓRSKI (1850-1911)

155
Portret Marii z Popielów Godlewskiej, 1880 olej, płótno; 140 x 94 cm (w świetle ramy)
sygn. l. d.: Czachórski / Grabowczyk 1880
Cena wywoławcza. 500 000 zł

Malarz nieokreślony, ok. poł. XIX w.

156
Portret damy olej, płótno dublowane, 23 x 17,5 cm;
na odwrocie napis wtórny: Marszałkiewicz
Cena wywoławcza. 5 000 zł
Cena oferowana 4 800 zł

Stanisław SZWARC (1880-1953)

157
Portret damy olej, płótno; 93 x 75,5cm;
sygn. p. d.: St. Szwarc
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Władysław BAKAŁOWICZ (1833-1903)

158
Dama z papugą olej, płótno; 56 x 40,5 cm;
sygn. l. d.: Bakalowitz
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Jacques Matthias SCHENKER (1854-1927)

159
Pejzaż olej, płótno; 79 x 98 cm;
sygn. l. d.: J Schenker
Cena wywoławcza. 3 000 zł
Cena sprzedaży 3 000 zł

Michał GORSTKIN WYWIóRSKI (1861-1926)

160
Drzewo olej, płótno naklejone na tekturę; 21 x 31 cm;
sygn. p. d.: M.G. Wywiórski
Cena wywoławcza. 5 000 zł

161
Bramka przy domu, 1906 olej, tektura; 12,6 x 21 cm;
sygn. l. d.: WW;
Cena wywoławcza. 11 500 zł
Cena oferowana 9 500 zł

Anna BILIŃSKA-BOHDANOWICZ (1857 - 1893)

162
Łąka z pasącym się bydłem olej, płótno, 26 x 33,5 cm;
na odwrocie napisy tuszem p. g.
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Iwan TRUSZ (1869-1940)

163
Pejzaż ze skałami - szkic olej, tektura; 21 x 28,7 cm;
sygn. l. d.: Iw. Trusz
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Henryk SIEMIRADZKI (1843-1902)

164
Sąd Parysa, ok. 1892 olej, płótno dublowane; 52 x 120 cm;
sygn. l. d.: H. Siemiradzki
Cena wywoławcza. 1 900 000 zł

Malarz nieokreślony polski, XVIII/XIX

165
Św. Józef z Dzieciątkiem, 1 ćw. XIX w. olej, płótno dublowane,
73,5 x 62 cm
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Malarz nieokreślony włoski, XVIII w.

166
Dzieciątko Jezus olej, płótno dublowane;
48,5 x 64 cm
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Malarz flamandzki, połowa XVII w.

167
Scena historyczna olej, płótno; 336 x 215 cm
Malarz flamandzki lub pod wpływem malarstwa
flamandzkiego, połowa XVII w.
Cena wywoławcza. 120 000 zł

Henryk II KOSSOWSKI (1855-1921)

201
Grabiąca siano brąz; wys. 25 cm (figury);
sygn. na podstawie: Kossowski
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Artysta nieokreślony, XIX/ XX w.

202
Głowa młodej kobiety brąz patynowany, kamienna podstawa;
sygn. na odwrocie: F.S. LA HMUYLDERS ?
Europa Zachodnia, 2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

203
Sfinks, 1921 Warszawa, odlew firmy brązowniczej
Braci Łopieńskich 1921.
Cena wywoławcza. 1 500 zł
Cena sprzedaży 1 900 zł

Henryk HOCHMAN (1881 lub 1879-1943)

204
Portret Alfreda Tramera brąz; 36 x 27,5 cm;
sygn. z lewej, u dołu: H. Hochman.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Stanisław SZUKALSKI (1893-1987)

205
Puchar Gordona Bennetta - prototyp pucharu balonowego, 1936 brąz, wys. 40 cm;
sygn. na podstawie 1936 SZUKALSKI VII
- odlew współczesny
Cena wywoławcza. 10 000 zł

206
Ukrzyżowany drewno lipowe, polichromowane, wys. 59 cm;
Małopolska, rzeźbiarz cechowy, 1 poł. XVII w. (?)
Cena wywoławcza. 2 000 zł

207
Anioł adorujący drewno lipowe, ślady polichromii, wys. całkowita 97 cm;
Śląsk; lala 40. XVIII w.
Cena wywoławcza. 4 800 zł