208
Aniołek drewno lipowe, polichromowane, wys. 80 cm;
Małopolska (?), po poł. XVIII w.
Cena wywoławcza 6 800 zł
Cena oferowana 5 600 zł

209
Figura proroka z księgą drewno lipowe, polichromia (wtórna); wys. 112 cm;
Małopolska ?; 3 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza 7 000 zł

210
Para aniołów drewno lipowe, polichromowane i złocone,
wys. 122 cm.
Kraków, ok. 1710-30
Cena wywoławcza 39 000 zł

211
Trójca Święta drewno lipowe, resztki złocenia, częściowo wtórnego;
Śląsk?, Austro-Węgry?, XVIII/XIX w.
Cena wywoławcza 6 400 zł

212
Nauczanie Maryi drewno lipowe, polichromia (wtórna);
Małopolska ?; 3 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza 10 000 zł

213
Prząśniczka ceramika terakotowa, matowe szkliwo zielonkawe,
drewno; Nieustalona wytwórnia europejska
(Austria lub Czechy?), XX w.
Cena wywoławcza 3 500 zł

214
Popiersie kobiece alabaster (rzeźba), marmur (cokół), wys. 35 cm;
na podstawie napis: H. Saccuccli / F (...)
słabo czytelnie
Cena wywoławcza 2 500 zł

Grupa ŁÓDŹ KALISKA (rok powstania 1979)

301
Orlica (Godło I), 2003 fotografia barwna, pianka; 90 x 136 cm;
wydruk autorski, nakład: 5/9
Cena wywoławcza 23 000 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

302
Monotypia +, 2013 monotypia, papier;
49 x 32 cm (wymiar kompozycji),
Cena wywoławcza 1 500 zł

Ryszard HOROWITZ (ur. 1939)

303
Lot wydruk fotograficzny, papier;
50,7 x 76 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza 1 000 zł

Jan TARASIN (1926-2009)

304
Tory, 1990 serigrafia, papier;
39 x 27 cm;
Cena wywoławcza 700 zł

Jan TARASIN (1926-2009)

305
Gry i zabawy, 1976 serigrafia, papier;
39,8 x 59,3 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza 1 200 zł

Jan TARASIN (1926-2009)

306
Dwie strefy, 2008 serigrafia, papier;
72,5 x 51,5 cm (wymiar kompozycji),
Cena wywoławcza 2 700 zł

Henryk PŁóCIENNIK (ur. 1933)

307
Monotypia +, 2010 monotypia, papier;
49 x 32,5 cm (wymiar kompozycji),
Cena wywoławcza 1 500 zł

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

308
Martwa natura,1959 tusz, papier;
21 x 33,8 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza 1 800 zł

Marian BOGUSZ (1920-1980)

309
Rytm przestrzeni, 1959 technika własna (kredka, akwarela), papier;
21,4 x 30,3 cm;
Cena wywoławcza 1 500 zł

Tadeusz KULISIEWICZ (1899-1988)

310
Rysunki zestaw 11 prac o różnorodnej tematyce;
tusz czarny, piórko, tusz lawowany, papier
Cena wywoławcza 4 000 zł
Cena sprzedaży 6 000 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

311
Zosia ołówek, papier jasnobrązowy;
21 x 14,4 cm (papier uszkodzony w prawym dolny rogu);
Cena wywoławcza 2 500 zł
Cena sprzedaży 2 500 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

312
Demon zatracenia, 1967 ołówek papier; 21 x 29,5 cm;
sygn i dat. p. d.: S Ż/ v. 67/N W
Cena wywoławcza 3 000 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

313
Niunia - Książ Wielki, 1937 piórko, tusz, papier;
29,5 x 20 cm;
Cena wywoławcza 5 000 zł
Cena sprzedaży 5 500 zł

Jan BERDYSZAK (1934-2014)

401
Bez tytułu technika własna;
64,5 x 49 cm;
Cena wywoławcza 3 000 zł
Cena sprzedaży 4 500 zł

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

402
Dziewczyna z gitarą pastel, papier;
68 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza 2 000 zł

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

403
Skrzypaczka pastel, papier jasnobrązowy;
68,5 x 49 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza 2 000 zł

Stanisław RODZIŃSKI (ur. 1940)

404
Pejzaż, 1991 akwarela, papier;
49,5 x 70 cm;
Cena wywoławcza 1 400 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

405
Koniec świata tusz, akwarela, papier;
41 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza 8 000 zł

Alfred LENICA (1899-1977)

406
Kompozycja gwasz, papier naklejony na płytę pilśniową;
43,5 x 31 cm;
Cena wywoławcza 2 500 zł
Cena oferowana 2 400 zł

Marian BOGUSZ (1920-1980)

407
Kompozycja, 1956 technika mieszana (tempera, olej), płyta;
33 x 47,5 cm;
Cena wywoławcza 6 000 zł
Cena oferowana 5 200 zł

Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)

408
Mów, co wiesz, 1970 olej, płótno; 120 x 73 cm;
sygn. i dat. śr. d.: Jul. Narzyński 1970
Cena wywoławcza 4 000 zł

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

409
sygn. p. d.: Dominik
Cena wywoławcza 27 000 zł

Hilary KRZYSZTOFIAK (1926-1979)

410
Totem nr 11, 1966 olej, płótno;
130 x 60 cm;
Cena wywoławcza 15 000 zł

Zdzisław STANEK (1925-1996)

411
Struktura i światło III, 1960 technika własna (olej), płótno;
55 x 73,5 cm;
Cena wywoławcza 10 000 zł

Kajetan SOSNOWSKI (1913-1987)

412
Z kuchni - z cyklu: Obrazy puste, 1965 olej, płótno;
96 x 94 cm;
Cena wywoławcza 35 000 zł

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

413
Obraz 2294 (Łagów - Czerwiec), 1998 olej, płyta; 122 x 74 cm;
sygn. l. d.: DUDA GRACZ AE 2294 / 98 AE
Cena wywoławcza 90 000 zł
Cena oferowana 80 000 zł

Eugeniusz ARCT (1899-1974)

414
Pejzaż miejski, 1967 olej, płótno naklejone na tekturę; 52,5 x 67 cm;
sygn. p. d.: Eug. Arct 1967;
Cena wywoławcza 6 000 zł

Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)

415
Domy, 1980 olej, płótno;
50,5 x 61,5 cm;
Cena wywoławcza 2 500 zł

Marian BOGUSZ (1920-1980)

416
Port rybacki, 1953 olej, płótno;
71,5 x 105 cm;
Cena wywoławcza 14 000 zł

Konrad JARODZKI (ur. 1927)

417
Przestrzeń XVII, 1972 olej, płótno; 77 x 100 cm;
sygn. i dat. l. d.: K.Jaro 72
Cena wywoławcza 18 000 zł

Aleksander KOBZDEJ (1920-1972)

418
sygn. p. d.: Kobzdej / 1958
Cena wywoławcza 35 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

419
Martwa natura ze skrzypcami, 1996 olej, płótno; 65 x 75 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
Cena wywoławcza 12 000 zł

Ryszard ZAJĄC (ur. 1929)

420
Ceramika czerwona,1994 olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. i dat l .g.: RY / ZA / 94 (wydrapane końcówką pędzla);
Cena wywoławcza 12 000 zł

Jan CYBIS (1897-1972)

421
Kwiaty, 1966-68 olej, płótno, 81 x 65 cm;
sygn. l. d.: J. Cybis
Cena wywoławcza 35 000 zł

Halina CENTKIEWICZ-MICHALSKA (1912-2007)

422
Moja infantka, 1996 olej, płótno;
60 x 80,5 cm;
Cena wywoławcza 4 000 zł

Janusz LEWANDOWSKI (ur. 1937)

423
Przedstawienie symboliczne I olej, płótno; 56 x 65,5 cm
sygn. l. d. : J.LEWANDOWSKI
Cena wywoławcza 3 200 zł

Wiesław GARBOLIŃSKI (1927-2014)

424
Pejzaż olej, płótno; 81 x 61 cm;
sygn. l. d.: GARBOLIŃSKI
Cena wywoławcza 8 900 zł

Oskar RABENDA (ur. 1975)

425
Czarny Staw jesienią, z cyklu: Tatry, 2014 olej, płótno; 120 x 180 cm;
sygn. p. d.: Oskar Rabenda/ 2014
Cena wywoławcza 6 000 zł
Cena oferowana 4 800 zł

Oskar RABENDA (ur. 1975)

426
Zima w Reglu, z cyklu: Tatry, 2013 olej, płótno; 120 x 180 cm
sygn. i dat. l. d. Oskar Rabenda / 2013
Cena wywoławcza 6 000 zł
Cena oferowana 4 800 zł

Agata KLECZKOWSKA (ur.1987)

427
Bez tytułu - Królik, 2011 olej, akryl, płótno;
73 x 60 cm;
Cena wywoławcza 12 000 zł
Cena sprzedaży 12 000 zł

Jarosław JAŚNIKOWSKI (ur. 1976)

428
Koniec XX wieku, 2000 olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: JJ 2000
Cena wywoławcza 4 500 zł