Nr katalogowy: 162

Anna BILIŃSKA-BOHDANOWICZ (1857 - 1893)

Nr katalogowy: 162

Łąka z pasącym się bydłem

olej, płótno, 26 x 33,5 cm;
na odwrocie napisy tuszem p. g.