Nr katalogowy: 126

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 126

Wspólny los, 1967

olej, płyta; 59 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: 1967 / Wlastimil / Hofman;