Nr katalogowy: 202

Artysta nieokreślony, XIX/ XX w.

Nr katalogowy: 202

Głowa młodej kobiety

brąz patynowany, kamienna podstawa;
sygn. na odwrocie: F.S. LA HMUYLDERS ?
Europa Zachodnia, 2 ćw. XX w.