Nr katalogowy: 159

Jacques Matthias SCHENKER (1854-1927)

Nr katalogowy: 159

Pejzaż

olej, płótno; 79 x 98 cm;
sygn. l. d.: J Schenker
Cena sprzedaży 3 000 zł