Nr katalogowy: 145

Stanisław MASŁOWSKI (1853-1926)

Nr katalogowy: 145

Powrót do pałacu, 1896

olej, płótno dublowane; 64 x 115 cm;
sygn. i dat. p. d.: S.MASŁOWSKI/ 1896