Nr katalogowy: 133

Ludomir SLEŃDZIŃSKI (1889-1980)

Nr katalogowy: 133

Portret rodzinny, 1965

olej, płótno; 100 x 90 cm;
sygn. i dat. l. d. wzdłuż krawędzi:
LUDOMIR ŚLENDZIŃSKI 1965 ROK