Nr katalogowy: 156

Malarz nieokreślony, ok. poł. XIX w.

Nr katalogowy: 156

Portret damy

olej, płótno dublowane, 23 x 17,5 cm;
na odwrocie napis wtórny: Marszałkiewicz
Cena oferowana 4 800 zł