Nr katalogowy: 147

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 147

Pejzaż ze snopami z okolic Radziszowa

olej, tektura; 41,5 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: StKamocki;