Nr katalogowy: 135

Stanisław PACIOREK (1889-1952)

Nr katalogowy: 135

Zamek w Wiśniczu zimą, ok. 1930

olej, tektura; 56,5 x 79,5 cm;
sygn. l. d.: ST. PACIOREK