Nr katalogowy: 164

Henryk SIEMIRADZKI (1843-1902)

Nr katalogowy: 164

Sąd Parysa, ok. 1892

olej, płótno dublowane; 52 x 120 cm;
sygn. l. d.: H. Siemiradzki