Nr katalogowy: 128

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 128

Stary człowiek z kilofem, 1921

olej, tektura; 33,5 x 36,2 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Wlastimil Hofman 1921