Nr katalogowy: 127

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 127

Wiosna, 1924

olej, tektura; 24 x 33,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wlastimil Hofman 1924
Cena oferowana 2 900 zł